Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Viscoach en/of vismeester iets voor jou?

terug naar overzicht

Zaterdag, 9 februari 2019

Zou je het leuk vinden om kinderen, met plezier en respect voor de natuur, te leren vissen? En zoek je inspiratie om activiteiten te organiseren en jeugdige sportvissers aan onze HVLD te binden? Dan is de praktische cursus VIScoach of VIS meester wellicht iets voor jou.

Tijdens de cursus VIScoach leer je onder andere met groepen kinderen om te gaan, kinderen op hun gemak te stellen en ze te interesseren voor de activiteiten die ze gaan ondernemen. Daarnaast maak je kennis met verschillende manieren om kinderen iets te leren. De cursus omvat één avond van 19.00 tot circa 22.00 uur.

Cursusdata en locaties

Maandagavond 11 maart; kantoor Sportvisserij MidWest Nederland, Populierenlaan 78 te UITGEEST
Woensdagavond 20 maart, kantoor Sportvisserij Nederland, Leyenseweg 115 te BILTHOVEN

Wil jij jouw passie voor sportvissen overbrengen aan leerlingen van de basisschool? Word VISmeester!

Tijdens de visles op de basisschool krijgen kinderen van 10-13 jaar een biologieles over de fascinerende onderwaterwereld. De les van ruim een uur wordt gegeven door een VISmeester. Vervolgens gaan de leerlingen onder begeleiding van de VISmeester en vrijwilligers van de (lokale) HSV twee uurtjes vissen in een water nabij de school.

De visles en het lespakket zijn gericht op de groepen 6 (einde schooljaar), 7 en 8 van de basisschool. We krijgen vanuit de leerlingen en leerkrachten enthousiaste reacties op de vislessen.
Lijkt het je leuk om visles op scholen te geven? Volg dan de cursus VISmeester. Sportvisserij Nederland organiseert deze cursus in het kader van het Vissenschool project als vervolg op de cursus VIScoach. Op woensdagavond 10 april is de cursus VISmeester in Bilthoven.
Nadat je de cursussen VIScoach en VISmeester hebt gevolgd, doe je een praktijkstage. De bedoeling is dat je hierna zelfstandig visles kunt (gaan) geven.

Meer informatie en inschrijven
Op deze pagina vind je meer informatie over de cursus: Cursusinfo
Interesse? Je kunt je tot eind februari, op de pagina met cursusinformatie voor  Viscoach en/of Vismeester, inschrijven voor een cursus inschrijven.