VANG5 - UP DATE

terug naar overzicht

Zondag, 25 februari 2024

Sportvisserij Nederland, maar wij ook, hebben er ‘schoon’ genoeg van: zwerfafval in en rond het water. Daarom gaan we met zijn allen deze troep opruimen. Help jij mee? Alleen samen houden we de waterkant schoon.

Ruim 5 stuks afval of 5 minuten op

Als sportvisser en natuurliefhebber weet jij als geen ander hoe hinderlijk het is als het water en de oever vol met zwerfafval liggen. Die troep vervuilt niet alleen het milieu, maar het vergalt ook je visplezier. Daarom kom
en wij in actie. Samen met jou. We ruimen alles op! Jij helpt toch ook mee? Elke keer dat je gaat vissen, ruim je rond jouw stek 5 stuks afval of 5 minuten op. Kleine moeite, groot plezier. Enne… meer mag natuurlijk altijd.

HOE DOE JE MEE?

Steun deze actie en ruim ook jouw stek op. Neem tijdens of na het vissen 5 stuks afval mee of neem 5 minuten de tijd om afval op te ruimen rond jouw visstek. Doe mee en deel jouw 'vangst' op social media met de hashtag #vang5

Zaterdag 23 maart as. gaan we van 11:30 tot 12:30 uur rond de kanovijver de boel opruimen
Voor materiaal wordt gezorgd. Na afloop is er een broodje en frisdrank. Er zijn geen kosten aan verbonden.

Je kunt je opgeven door een mailtje te sturen naar secretarishvld@gmail.com

Doe je ook mee? Je bent van harte welkom.


Met vriendelijke groet,
Ger Gilissen

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies